Tayna është një ndër këngëtaret më të fsmshme në Shqipëri dhe jashtë saj. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, e cila poston nga përditshmëria dhe projektet e saj muzikore.

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullon një video ku pretendohet se është Tayna dhe i dashuri i saj i ri dhe këtë video e kanë publikuar vetë në Instagram faqja “Vipat_E_BLLOKUT_OFFICIAL”.

Videoja është kapur nga fansat e saj, të cilët shihen në terminalin e një aeroporti duke mbajtur valixhet, e veshur sportive me kapelle, ku nuk mungonin as shkëmbimet e puthjeve mes tyre. Këngëtarja gjithashtu ditën e djeshme ka braktisur koncertin e saj për shkak të mungesës së fansave.

Leave a Reply