Beniada dhe Donaldi kanë krijuar shumë miqësi me njëri-tjetrin gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme të “Big Brother”. Pak ditë më parë një puthje në faqe nga modelja u bë shkak i një lumi komentesh të tipit: Shkoni shumë bashkë, ka kimi mes jush!

Si Donaldi ashtu dhe Beniada janë finalistë. Gjatë ditëve të fundit dyshja janë parë sërish shumë të afërt me njëri-tjetrin, por si e ka pritur Beatrix këtë?

Këngëtarja ka treguar se nuk është aspak xheloze, teksa ka bërë një postim mbështetës për Beniadën. Ajo ka publikuar një foto krah modeles duke shkruar “Një shoqe si ajo, diamant!”