Beatrix Ramosaj është shumë aktive në rrjete sociale ku së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Këngëtarja ka publikuar një serë fotosh ku shihet në gjendje të ndryshme humori.

Njëra prej fotove ka tërhequr vëmendjen në veçanti. Kjo sepse fotoja në fjalë është shkrepur në studion e “Big Brother VIP” kur ajo po komunikonte me Donaldin nga ekrani.

Atë natë Beatrix nuk i kurseu fjalët e dashurisë për aktorin duke i thënë se e kishte marrë malli. Të njëjtën gjë bëri dhe ai.

Leave a Reply