Dj Geek festoi ditën e djeshme ditëlindjen dhe Dafina nuk e kurseu një urim publik për njeriun e saj të zemrës.

Ajo publikoi disa foto krah tij në rrjete sociale krahas së cilave shkroi: Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës time! Dj dhe shoku im i ngushtë.

Jeni kuriozë të dini se çfarë i ka dhuruar ajo partnerit? Këtë e ka zbuluar vetë Dj Geek me një postim në Instastory. Ai ka publikuar një video ku Dafina shihet duke i vendosur një varëse floriri në qafë. “Të dua shumë o shpirt”, ka shkruar Dj.