Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kurbin pasditen e sotme, ku një 45-vjeçar ka humbur jetën ndërsa ishte duke punuar nëofiçinën e tij.

Në një servis automjetesh në fshatin Laç, A.M, mekanik, teksa ishte duke punuar për riparimin e defektit, është zënë poshtë nga kamioni.

Për pasojë ai ka ndërruar jetë.

Trilian VST Crack

Njoftimi:

Në një servis automjetesh në fshatin Laç, Kurbin, shtetasi A. M. 45 vjeç, mekanik në këtë servis, duke punuar në një mjet kamion, dyshohet se  aksidentalisht kamioni e ka zënë poshtë dhe për pasojë shtetasi A.M, ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor vazhdon veprimet hetimore në vendin e ngjarjes për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.