Debati i fortë mes Einxhel Shkirës dhe Donald Veshajt vijon që të komentohet shumë si jashtë ashtu edhe brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Monika Lubonja dhe Ilir Shaqiri kanë komentuar edhe njëherë këtë debat me tone të ashpra, i cili tashmë është bërë viral gjithandej.

Sipas aktores së njohur, po bëhet i njëjti muhabet në çdo spektakël të “Big Brother VIP”.

Pjesë nga biseda:

Monika: Po i njëjti muhabet në çdo Prime.

Iliri: Del që edhe do të gërricesh.

Monika: Po sigurisht, po ta shikosh pavarësisht çdo gjëje, Donaldi i ka hapur rrugë as që i bën fare përshtypje

Iliri: Do ishte shumë më e thjeshtë një moment të uleshin dhe të bisedonin.