Jonida Vokshi vendoi të shkruajë fjalët më të bukura për vajzën e saj të vogël e cila sot mbush 2 vjeç.

Ajo ka postuar një foto me vajzën e saj Emin në profilin e saj të Instagramit ku krahas fotos ka shkruar:

Sot ti e vogla ime ben 2 vjec Sa shume te dua o mam!
Kur ta pashe fytyren per here te pare, mendova qe nuk ka emocion e lumturi me te madhe se aq, por ti po me fal emocione te reja cdo dite! Je bota ime dhe e babit dhe pertej kesaj. Falenderojme Zotin qe na bekoi me qenien tende”.
Kanë qënë këto fjalë dedikuese që aktorja ka shkruar për vajzën e saj, e cila sot feston 3 vjetorin. Ajo dhe bashkëshorti Besniku që nga lindja e Emit nuk ngurojnë të postojnë foto të ndryshme me vogëlushen e tyre.