Dojna Mema u bë nënë për herë të parë në muajin Gusht. Moderatorja solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin Nolan Sol.
Ditën e djeshme është bërë një muaj që nga ardhja në jetë e vogëlushit dhe Donja i ka dedikuar fjalët më të ëmbla, teksa ka publikuar në rrjete sociale një foto të këmbëve të tij.

“Nje muaj me pare njoha dashurine me te madhe te jetes sime. Tani i kuptoj te gjitha mamate qe kane femijen ne Wallpaper”, ka shkruar ajo.

Leave a Reply