Moderatorja shqiptare, Bora Zemani nuk ka duruar shumë dhe ka vendosur të kthejë një koment në rrjetin e saj social ‘Instagram’. Së fundmi, moderatorja ka postuar një video bashkë me djalin e saj, Arborin, të cilin e kishte dërguar në kursin e notit. Por një koment që ka lënë një ndjekëse e saj ka tërhequr vëmendjen e moderatores, pasi u komentua për make-up-in.

Bora i shkruan ndër të tjera: Ndjesë. Mos u mërzit për sakrificiat e mia’