Aktori Donald Veshaj ka publikuar këngën e tij të radhës, në ditën e lindjes. Por mesa duket kjo rrjeshtat e kësaj këngë janë një tjetër dedikim për moderatoren Bora Zemani.

Kënga me titull ‘Hesht’ në vargjet e saj shkruhet se Veshaj mendon për të me lot në sy dhe se ata nuk po i lënë që të jenë bashkë.

“Tu mendu për ty jam, tu mendu sa shumë të kam dashur dhe të kam thyer. Tu mendu për ty jam, tu mendu për ty me lot në sy….Pse nuk po na lënë të jemi bashkë,” thuhet në vargjet e këngës.