Na ndajnë vetëm disa minuta nga finalja e madhe e BBV. Ermiona Lekbello ka ndarë foto se si do të duket sot në studio, por gjejeni çfarë…. ajo ka të njëjtin fustan që Efit i mbërriti ditën e sotme për ta veshur në finale.

Fustani ishte një ndër opsionet që Efi mund të zgjidhte për sonte, prandaj mbetet të presim nëse vajzat do të bëjnë “xing” me veshjen.

Ndërkohë, finalistët janë 4. Luizi, Efi, Dea Mishel dhe Kristi presin sonte të dalin pas 136 ditësh nga shtëpia e famshe, ku vetëm njëri prej tyre do të ketë 100 mijë euro më shumë në llogarinë e tij.