Mëngjesin e sotëm, Arbana Osmani e ka nisur me një mesazh inditekt për Donald Veshajn, i cili ishte pretendent për fitoren e Big Brother Vip, por nuk e mori.

Kjo bëri që ai të mërzitej, dhe për arsye që nuk dihen ende, Donaldi bashkë me binjakun e tij, Romeo kanë hequr dorë dhe nga emisioni “Më lër të flas”.

Arbana ka ndarë në Instagram një moment nga intrtvista e bashkëshortit dhe regjisorit të Big Brother Vip, Eduart Grishaj, i cili thotë se nuk njeh ndonjë shqiptar që e ka pranuar humbjen.

“Nuk njoh ndonjë shqiptar që e ka pranuar humbjen. E kemi shumë problem ta pranojmë” ka thënë ai./g.j

­