Aktori Donald Veshaj ka bërë një tatuazh të ri në trup. Kuptimi është i veçantë dhe lidhet me vëllain e tij binjak, Romeon. Aktori ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku tregon se në bark ka gdhendur figurën e një demi.

Është pikërisht ky epiteti me të cilin Romeo e thërret atë dhe e ka quajtur të tillë gjatë gjithë eksperiencës në “Big Brother VIP”: Demi i vëllait.