Së fundmi Ana Gjini ka publikuar në video në profilin e saj të Tik Tokut teksa thotë:

”Ca të bëj unë të qaj, unë kam gjetur tjetrin do qaj për atë të vjetrin”

Kjo videon mund të jetë një mesazh që ish-konkurrentja e “Përputhen” ka menduar për t’ju përgjigjur të gjitha komenteve pas ndarjes së saj nga Bruno me të cilin nisi një marrëdhënie dashurie pasi u deklaruan për njëri-tjetrin në emisionin Përputhen.

Pas daljes Ana dhe Bruno u panë shumë të dashuruar dhe të pandashëm pothuajse në çdo dalje të tyre publike ishin sëbashku, duke u shëndrruar kështu në një nga çiftet e preferuar për publikun.

Gjërat mes tyre siç duket nuk shkuan shumë mirë pasi kjo lidhje përfundoi shumë shpejt për arsye që asnjëri nuk i bëri publike.